Bekirli Tesisatçı,

Silivri Bekirli Köyü Sıhhi tesisatçı,firması olarak günlük kullanım alanlarımızda,arızalanan musluk,çeşme,batarya,tarat musluğu,su tesisatı arızaları ve birçok sıhhi tesisat,arızalarında bir telefon kadar yakın olan firmamız su tesisatı yanısıra kameralı cihazla su kaçağı tespiti,noktasal tespit,termal kamera ile su kaçak bulma,robot makine ile tıkanıklık açma,pimaş açma,lavabo açma,klozet gider tıkanıklığı açma alanında son sistem teknoloji ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Soğuk kış aylarında ısınmayan yuva kalmasın diye yüzde elliye varan petek temizleme hizmeti sunan firmamız kombinizin soğuk su filtrelerini ücretsiz temizlemektedir,Silivri ve civar köyleri başta olmak üzere tüm Trakya bölgesine kesintisiz garantili hizmet vermekteyiz.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur: Firmamız su kaçağını evinize zarar vermeden hiçbir yeri kırıp dökmeden noktasal olarak bulmaktadır.

Tıkanıklık açma Tıkanan gider hatlarını nasıl açıyoruz:Firmamız tıkalı lavabo,klozet,banyo gider tıkanıklığı ve pimaş tıkanıklıklarını kırmadan dökmeden atık su borularına zarar vermeden Robot makine ile açmaktayız.

Petek Temizliği Yaptırmalımıyız_? soğuk kışlarında yuvanızı ısıtın cebinizi değil ilaçlı petek temizliği ve petek temizleme çalışması maksimum bir saat sürmektedir evinizin hiçbir yerini kirletmeden batırmadan odalardaki petekleri sökmeden sadece banyoda bulunan havlupan peteği çıkartarak oraya cihaz bağlıyoruz peteklerinizin içerisinden kirli,paslı suları klozet giderine vermekteyiz böylelikle evinizin hiç bir yeri kirlenmemiş batmamış oluyor sizde profesyonel hizmet almak istiyorsanız bize ulaşın.

Etiketler

bekirli tesisatçı


tesisat


tesisatçı


su tesisat


su tesisatı

su tesisatçı

su tesisatçısı

Galeri

Diğer

KUMBURGAZ TIKANIKLIK GİDER AÇMA KAMERALI GÖRÜNTÜLEME

KUMBURGAZ TIKANIKLIK GİDER AÇMA KAMERALI GÖRÜNTÜLEME

KUMBURGAZ TIKANIKLIK AÇMA FİRMASI, Kanallarda oluşan tıkanıklık en büyük problemlerin başında gelir. Çünkü kanal tıkandığında birçok daire ve binanın giderlerinde kötü kokulara, atık geri tepmelerine ve belli bir zaman sonra evin giderlerinde, banyo, mutfak, lavabo ve tuvaletlerinde tıkanıklıklara y..

SİLİVRİ TIKANIKLIK GİDER AÇMA FİRMASI

SİLİVRİ TIKANIKLIK GİDER AÇMA FİRMASI

Atık su giderlerinde oluşan tıkanıklık en büyük problemlerin başında gelir  kanal tıkandığında birçok daire ve binanın giderlerinde kötü kokular atık su geri tepmelerine ve belli bir zaman sonra evin gider borularında banyo, mutfak, lavabo ve tuvaletlerde tıkanıklıklara yol açabilir. Silivri Tı..

SU KAÇAĞI BULMA TIKANIKLIK GİDER AÇMA SERVİSİ SİLİVRİ

SU KAÇAĞI BULMA TIKANIKLIK GİDER AÇMA SERVİSİ SİLİVRİ

Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Gider Açma Firması olarak, Silivri ve tüm Trakya Bölgesinde hizmet veren firmamız, su kaçaklarını kırmadan Dökmeden noktasal olarak bulmaktadır. Su kaçağı bulma firmamız, evinize zarar vermeden kameralı su kaçak cihazı ile tespit etmektedir. Eski Yöntem Su Kaçağı Bulma ..

Yeniçiftlik Kameralı Tıkanıklık Görüntüleme Gider Açma 05352966942

Yeniçiftlik Kameralı Tıkanıklık Görüntüleme Gider Açma 05352966942

Yeniçiftlik Kameralı Tıkanıklık Görüntüleme Gider Açma firması, olarak Yeniçiftlik ve civar köylerde kesintisiz servis garantili hizmet sunuyoruz ev ve iş yerlerinizde meydana gelen atık su gider tıkanıklıklarını kırmadan dökmeden  robot cihaz ile açıyoruz. Tıkanıklık her evin ansızın gelişebil..

05352966942 WHATSAPP