Bekirli Tesisatçı,

Silivri Bekirli Köyü Sıhhi tesisatçı,firması olarak günlük kullanım alanlarımızda,arızalanan musluk,çeşme,batarya,tarat musluğu,su tesisatı arızaları ve birçok sıhhi tesisat,arızalarında bir telefon kadar yakın olan firmamız su tesisatı yanısıra kameralı cihazla su kaçağı tespiti,noktasal tespit,termal kamera ile su kaçak bulma,robot makine ile tıkanıklık açma,pimaş açma,lavabo açma,klozet gider tıkanıklığı açma alanında son sistem teknoloji ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Soğuk kış aylarında ısınmayan yuva kalmasın diye yüzde elliye varan petek temizleme hizmeti sunan firmamız kombinizin soğuk su filtrelerini ücretsiz temizlemektedir,Silivri ve civar köyleri başta olmak üzere tüm Trakya bölgesine kesintisiz garantili hizmet vermekteyiz.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur: Firmamız su kaçağını evinize zarar vermeden hiçbir yeri kırıp dökmeden noktasal olarak bulmaktadır.

Tıkanıklık açma Tıkanan gider hatlarını nasıl açıyoruz:Firmamız tıkalı lavabo,klozet,banyo gider tıkanıklığı ve pimaş tıkanıklıklarını kırmadan dökmeden atık su borularına zarar vermeden Robot makine ile açmaktayız.

Petek Temizliği Yaptırmalımıyız_? soğuk kışlarında yuvanızı ısıtın cebinizi değil ilaçlı petek temizliği ve petek temizleme çalışması maksimum bir saat sürmektedir evinizin hiçbir yerini kirletmeden batırmadan odalardaki petekleri sökmeden sadece banyoda bulunan havlupan peteği çıkartarak oraya cihaz bağlıyoruz peteklerinizin içerisinden kirli,paslı suları klozet giderine vermekteyiz böylelikle evinizin hiç bir yeri kirlenmemiş batmamış oluyor sizde profesyonel hizmet almak istiyorsanız bize ulaşın.

Etiketler

bekirli tesisatçı


tesisat


tesisatçı


su tesisat


su tesisatı

su tesisatçı

su tesisatçısı

Galeri

Diğer

Yeniçiftlik Kameralı Tıkanıklık Görüntüleme Gider Açma 05352966942

Yeniçiftlik Kameralı Tıkanıklık Görüntüleme Gider Açma 05352966942

Yeniçiftlik Kameralı Tıkanıklık Görüntüleme Gider Açma firması, olarak Yeniçiftlik ve civar köylerde kesintisiz servis garantili hizmet sunuyoruz ev ve iş yerlerinizde meydana gelen atık su gider tıkanıklıklarını kırmadan dökmeden  robot cihaz ile açıyoruz. Tıkanıklık her evin ansızın gelişebil..

Yeniçiftlik kameralı su kaçağı tespiti Noktasal su kaçağı Bulma 05352966942

Yeniçiftlik kameralı su kaçağı tespiti Noktasal su kaçağı Bulma 05352966942

Yeniçiftlik : Su kaçağı, hemen hemen her evin, her konutun, her iş yerinin mutfak, wc, banyo yada alt yapısal tesisat veya da gider kısımlarında bugün değilse yarın ortaya çıkması muhtemel bir konudur. Tabi su kaçağının ortaya çıkması hem bizleri hem de ilerle..

Kameralı su kaçağı tespiti Yeniçiftlik 05352966942

Kameralı su kaçağı tespiti Yeniçiftlik 05352966942

Yeniçiftlik Kameralı su kaçağı tespiti, Noktasal Su Kaçak Bulma–Robot Makine ile Tıkanıklık Açma–Gider AçmaEvinizi Kırdırmayın..!Sudan Sebeplere Kalıcı Tesisat ÇözümleriYeniçiftlik ve köylerinde ilk olarak yenilikler ve çözümleri getiren Su Kaçağı Tepiti Tesisat firmamız&nbs..

Su Tesisatı Kaçağı Tespiti Silivri 05551968412

Su Tesisatı Kaçağı Tespiti Silivri 05551968412

Silivri Su Tesisatı hizmeti  konusunda,Silivri su tesisatçısı firması,olarak  son sistem cihazlar ve uzman ekibimiz tarafından hizmet vermekteyiz. Silivri su tesisatı firmamız, Silivri ve Silivri nin civar köylerinde yüzlerce konut ve fabrika chiller kurulumu, ısıtma ve soğutma sistemleri ..

05352966942 WHATSAPP