Hizmetlerimiz

Mutfak tıkanıklığı açma Silivri

Mutfak tıkanıklığı açma Silivri

Mutfak tıkanıklığı sıkça başımıza gelen tesisat problemlerinden biridir. Silivri mutfak tıkanıklığı gider açma firması olarak Silivri ve tüm civar köylerde tıkanıklık gider açma hizmeti veren firmamız Robot cihazla kırmadan dökmeden tıkanıklık açmaktadır. Mutfak giderleri neden tıkanır mutfak gider ..

Acil tesisatçı - Su tesisatçısı-Silivri

Acil tesisatçı - Su tesisatçısı-Silivri

Silivri acil tesisatçı firması olarak günlük kullanım alanlarımızda,arızalanan musluk,çeşme,batarya,tarat musluğu,su tesisatı arızaları ve birçok sıhhi tesisat,arızalarında bir telefon kadar yakın olan firmamız su tesisatı yanısıra kameralı cihazla su&nbs..

Acil tıkanıklık gider açma Silivri

Acil tıkanıklık gider açma Silivri

Silivri Acil tıkanıklık açma firması olarak Silivri ve Trakya Bölgesinde Profesyonel servisimiz tıkalı olan borularınız için hizmetinizdedir. Tuvalet tıkanıklığı mutfak borusu tıkanıklığı,banyo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı lavabo tıkanıklığı, logar tıkanıklığı. gibi problemler ile firmamızın tele..

Silivri Kameralı Su Tesisatçısı

Silivri Kameralı Su Tesisatçısı

Silivri Kameralı Su Kaçağı tespiti firması olarak su kaçağı tespiti bulma aşamasında kırmadan dökmeden evinizin hiç bir yerine zarar vermeden profesyonel ekipman uzman kadromuz sayesinde su kaçaklarını noktasal olarak buluyoruz. Bu hususta her geçen yıl evimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız su t..

Silivri Su Kaçak Tespiti | En Uygun Fiyat

Silivri Su Kaçak Tespiti | En Uygun Fiyat

Silivri su kaçak tespiti, silivri su kaçağı tespiti en uygun fiyat garantisiyle hizmetinizdedir. Silivri su kaçağı her türlü kaçak tespitini sizlere uygun fiyatlarla güvenilir bir şekilde sunmaktadır.  Silivri su kaçağı firması olarak sizlere sunduğumuz hizmette verdiğimiz faturalar da bulunan kaşe ..

Silivri Sıhhi Tesisat

Silivri Sıhhi Tesisat

Sıhhı tesisat, kaynaktan alınan suyun iletilmesi gereken yapılara ulaştırılmasına ve kirli suyun o yapıdan uzaklaştırılması için gereken boru hatlarına denilmektedir. Silivri sıhhi tesisat işlemlerinde silivri ve tüm köylerinde 7/24 hizmet veriyoruz.Lavabolar, banyo küvetleri, klozetler ve sıhhi tes..

Silivri Petek Temizliği

Silivri Petek Temizliği

Petek temizliği denince aklımıza ne tür bir temizlik geliyor?Silivri petek temizliği ekibi olarak bunları yanıtlamak ve bu alanda hizmet sağlamaktayız.Peteklerde zamanla ve kullanıldıkça kalıcı gibi görünen ve yığılarak oluşan kirler meydana gelmektedir.Kirler peteklerin iç yüzeyini kireç, çamur ve ..

Silivri Pimaş Açma

Silivri Pimaş Açma

Pimaş Nedir?Banyo ve musluklardan kanalizasyona doğru giden boruya pimaş denilmektedir.Zamanla borulardaki kirlilik nedeniyle borudan geçen sular da kirlenmektedir. Hem sağlığımız hem de boruların sağlamlığı açısından istenmeyen durumların başında gelir.Silivri tıkanıklık pimaş açma işlerinizi güven..

Silivri Tıkanıklık Açma

Silivri Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma genel bir kavram olmakla birlikte;Lavabo tıkanıklığı açmaTuvalet tıkanıklığı açma gibi farklı alanlara ait bir problemdir.Silivri tıkanıklık açma işlemlerinde uzman kadromuz ile çözüm üretmekteyiz.Tıkanıklıkların evlerimizde kabusa dönüşmemesi için gerekli zamanda doğru müdahele yapı..

Silivri Su Kaçak Tespiti

Silivri Su Kaçak Tespiti

Evlerimiz en önemli yaşam alanlarımızdandır. İş yerlerinde evlerden çok zaman geçiriyor olsak bile eve gittiğimizde sorunsuz olarak zaman geçirmek isteriz.Silivri su kaçak tespiti alanında hizmet sunan firmamız değerli zamanlarınızın tesisat problemleri ile harcanmaması için hızlı ve doğru çözümler ..

Silivri Su Kaçağı Tespiti

Silivri Su Kaçağı Tespiti

 Su kaçağı günümüzün en çok çekinilen ve korkulan problemlerinden biridir.İş yerleri ve evler gibi suyun kullanıldığı birçok yaşam alanında meydana gelebilmektedir.Silivri su kaçağı tespiti sorunların hızlı çözümü için doğru adrestesiniz. Silivri ve tüm köylerinde sıhhi tesisat konularında sizler iç..

05352966942 WHATSAPP