Silivri Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır

Su kaçağı tespiti nasıl yapılır Silivri Tesisat firması olarak, Su kaçağı tespiti, Su kaçak bulma, su sızıntısı, Silivri tıkanıklık açma, lavabo tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklık açma, gider açma, Silivri Petek temizleme, ilaçlı petek temizliği, gibi bir çok alanda hizmet veren firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli yenilikleri takip eden firmamız teknolojik kameralı Cihaz ile su kaçaklarını noktasal olarak tespit ediyoruz. 

Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz. İş yerinizde veya Dairenizde meydana gelen Su kaçağını profesyonel ekip arkadaşlarımızın incelemesi sonucu, dairenizin su saatinden başlayarak daire içerisinde belli bir alanlara ulaşan ve beton adından gecen temiz su tesisatınızı akustik dinleme cihazı ve termal kamera yardımı ile detaylı bir tarama yapmaktadır. Hemen akabinde bina ve daire içerisinde bulunan atık su borularının içerisine görüntüleme sistemi dediğimiz kamera yardımı ile boruların içerisine kamera göndermektedir bir yandan kamera gönderme işlemi devam ederken bir yandan ise ekrana bakıp borunun içerisini takip ekmektedir.

Akustik Dinleme Cihazı ne işe yarar : Akustik dinleme cihazı daire içerisinde beton altından geçen temiz su tesisat borusu, Kalorifer tesisat borusu, alttan ısıtma sistemi boruları, bu saydığımız tesisat sistemini belli bir noktadan başlayarak ses alma frekansı ile su kaçağının sesini dinlemektedir, Su kaçağı tespiti için akustik dinleme cihazını kullanan ustanın bulunduğu ortam gayet sessiz olmalıdır, aksi takdirde yükses sesle konuşmak, müzik ve TV sesleri ustanın frekansı ve sesi algılamasını güçleştirecektir. Bu sayede akustik dinleme cihazı neticesinde herhangi bir ses algılayamaz ise kamera sistemine geciçmelidir yukarıda belirttiğimiz gibi Atık su borularının içerisine kamera göndererek ekrandan takip etmelidir. 

Termal kamera ile su kaçak tespiti nasıl bulunur : Termal kamera ile su kaçağı bulma yöntemini profesyonel ekipler sayesinde Silivri ve Tüm Trakya bölgesinde hizmet firmamız termal kamera ile tesisatta patlayan sıcak su borularını bulmaktadır. Tüm işlemler bittikten sonra Dairenizde bulunan ekip arkadaşlarımız su kaçağının yerini müşterilerimize göstermektedir böylece eviniz inşaat alanına dönmekten kurtulup ağır bir yük omuzlarımızdan kalkmış olur Silivri su kaçağı tespiti firması olarak sizlere daha iyi daha kaliteli hizmet verebilmek için sürekli yenilenen tespit cihazlarını sizler için yakından takip atmektedir sizde profesyonel hizmet almak istiyorsanız bizi Arayabilirsiniz kırmadan dökmeden Noktasal su kaçağı tespiti... 

Etiketler

silivri su kaçağı tespiti nasıl yapılır


Su kaçağı nasıl bulunur


Silivri su kaçağı


kaçak su bulma


sızdırma

sızdıran suyu bulma

Silivri de kameralı tespit

Galeri

Diğer

KUMBURGAZ TIKANIKLIK GİDER AÇMA KAMERALI GÖRÜNTÜLEME

KUMBURGAZ TIKANIKLIK GİDER AÇMA KAMERALI GÖRÜNTÜLEME

KUMBURGAZ TIKANIKLIK AÇMA FİRMASI, Kanallarda oluşan tıkanıklık en büyük problemlerin başında gelir. Çünkü kanal tıkandığında birçok daire ve binanın giderlerinde kötü kokulara, atık geri tepmelerine ve belli bir zaman sonra evin giderlerinde, banyo, mutfak, lavabo ve tuvaletlerinde tıkanıklıklara y..

SİLİVRİ TIKANIKLIK GİDER AÇMA FİRMASI

SİLİVRİ TIKANIKLIK GİDER AÇMA FİRMASI

Atık su giderlerinde oluşan tıkanıklık en büyük problemlerin başında gelir  kanal tıkandığında birçok daire ve binanın giderlerinde kötü kokular atık su geri tepmelerine ve belli bir zaman sonra evin gider borularında banyo, mutfak, lavabo ve tuvaletlerde tıkanıklıklara yol açabilir. Silivri Tı..

SU KAÇAĞI BULMA TIKANIKLIK GİDER AÇMA SERVİSİ SİLİVRİ

SU KAÇAĞI BULMA TIKANIKLIK GİDER AÇMA SERVİSİ SİLİVRİ

Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Gider Açma Firması olarak, Silivri ve tüm Trakya Bölgesinde hizmet veren firmamız, su kaçaklarını kırmadan Dökmeden noktasal olarak bulmaktadır. Su kaçağı bulma firmamız, evinize zarar vermeden kameralı su kaçak cihazı ile tespit etmektedir. Eski Yöntem Su Kaçağı Bulma ..

Yeniçiftlik Kameralı Tıkanıklık Görüntüleme Gider Açma 05352966942

Yeniçiftlik Kameralı Tıkanıklık Görüntüleme Gider Açma 05352966942

Yeniçiftlik Kameralı Tıkanıklık Görüntüleme Gider Açma firması, olarak Yeniçiftlik ve civar köylerde kesintisiz servis garantili hizmet sunuyoruz ev ve iş yerlerinizde meydana gelen atık su gider tıkanıklıklarını kırmadan dökmeden  robot cihaz ile açıyoruz. Tıkanıklık her evin ansızın gelişebil..

05352966942 WHATSAPP