Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir_? Dairenizde veya iş yerinizde yakın çevrenizde mutlaka rast gelmişsinizdir,günümüzde sıkça karşılaştığımız su kaçağı ve su kaçakları,eski yöntemle kırarak bulunmaktaydı,firmamız eski çağlarda kalan su kaçağı bulma yöntemini tamamen kapatarak sizlere daha kaliteli hizmet sunmaktadır.Su Kaçağı,temiz su kaçağı,atık su kaçağı,kalorifer tesisatı kaçağı,alttan ısıtma su kaçağı ve buna benzer su kaçağını noktasal olarak tespit eden firmamız su kaçaklarını şu şekilde bulmaktadır


Dairenizin duvarlarında kabarma var ise,üst komşunuzdan su damlıyorsa,fayans aralarında sararma varise,parke ve kapı kenarlarında şişme ve kabarıklık varise,su faturanız yüksek geliyorsa su kaçağı olması muhtemelen kaçınılmaz olur.


Su Kaçağı Silivri Olarak Hizmet Verdiğimiz Faaliyetler;
 • Silivri termal kamera ile su kaçağı tespiti
 • termal kamera ile su kaçağı tespiti
 • termal kamera ile su kaçağı bulma
 • Silivri kameralı tesisat
 • Silivri kameralı tesisatçı
 • Silivri tesisat ustası
 • Silivri tesisatçı
 • Silivri tesisat ustası
 • Su kaçak tespit
 • Su Kaçak bulma
 • Su kaçak bulan usta
 • Kameralı su kaçak bulma

Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz : Su kaçağını Termal kamera,Akustik dinleme cihazı ,Kamera ile görüntüleme,Dedektör ile tespit,
AKUSTİK DİNLEME CİHAZI : Akustik dinleme cihazı dairenizde ve iş yerinizde beton altından veya duvar bölgesinde sıvanın altından geçerek dağılım yapmaktadır akustik dinleme cihazı ile su tesisatı borularının geçtiği alanları dinlemekteyiz,akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti yapılırken çalışma bölgesinin sessiz olamasına dikkat edilmelidir,televizyon veya dışarıdan gelen etken seslerin azaltılması için pencereler kapatılmalıdır ve sonrasında yukarıda belirttiğimiz gibi tesisat dinlenmelidir,su tesisatı boruları kalorifer tesisatı boruları alttan ısıtma sistemi boruları cihaz ile dinleme yapılarak noktasal olarak su kaçağı tespit edilmiş olur,akustik dinleme cihazı sadece kendi başına bir işlev gerçekleştiremez akustik dinleme cihazını kullanan ustanın belli bir tesisat alt yapısı sıhhi tesisat ustalığı olmalıdır cihaza yön veren su kaçağını bulan ustadır Silivri Su kaçağı tespiti firmamız bünyenizde hizmet veren ekip arkadaşlarımız ve su tesisatı ustalarımız özenli bir şekilde belli bir aşamalardan ve testlerden geçirilerek hizmet sağlamaktadır.
TERMAL KAMERA İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ : Silivri termal kamera ile su kaçağı tespit cihazı hani alanlarda kullanılır termal kamera günümüzde bir çok alanda kullanıldığı gibi sıhhi tesisat alanında kullanılmaktadır fakat tesisat kaçaklarında kullanılan termal kamera diğer kameralardan farklıdır,termal kamera dairenizde veya iş yerinizde meydana gelen sıcak su kaçağını bulmaya yarayan cihazdır.yüksek ısı,yüksek basınç,hatalı döşenen tesisat borusu ve buna benzer birçok etken ile meydana gelen sıcak su kaçağı oluşmaktadır sıcak su kaçaklarını termal kamera ile bu sayede bulmaktayız.

Etiketler

su kaçağı nasıl tespit edilir


Silivri termal kamera ile su kaçağı tespiti


termal kamera ile su kaçağı tespiti


termal kamera ile su kaçağı bulma


Silivri kameralı tesisat

Silivri kameralı tesisatçı

Silivri tesisat ustası

Galeri

Diğer

Yeniçiftlik Kameralı Tıkanıklık Görüntüleme Gider Açma 05352966942

Yeniçiftlik Kameralı Tıkanıklık Görüntüleme Gider Açma 05352966942

Yeniçiftlik Kameralı Tıkanıklık Görüntüleme Gider Açma firması, olarak Yeniçiftlik ve civar köylerde kesintisiz servis garantili hizmet sunuyoruz ev ve iş yerlerinizde meydana gelen atık su gider tıkanıklıklarını kırmadan dökmeden  robot cihaz ile açıyoruz. Tıkanıklık her evin ansızın gelişebil..

Yeniçiftlik kameralı su kaçağı tespiti Noktasal su kaçağı Bulma 05352966942

Yeniçiftlik kameralı su kaçağı tespiti Noktasal su kaçağı Bulma 05352966942

Yeniçiftlik : Su kaçağı, hemen hemen her evin, her konutun, her iş yerinin mutfak, wc, banyo yada alt yapısal tesisat veya da gider kısımlarında bugün değilse yarın ortaya çıkması muhtemel bir konudur. Tabi su kaçağının ortaya çıkması hem bizleri hem de ilerle..

Kameralı su kaçağı tespiti Yeniçiftlik 05352966942

Kameralı su kaçağı tespiti Yeniçiftlik 05352966942

Yeniçiftlik Kameralı su kaçağı tespiti, Noktasal Su Kaçak Bulma–Robot Makine ile Tıkanıklık Açma–Gider AçmaEvinizi Kırdırmayın..!Sudan Sebeplere Kalıcı Tesisat ÇözümleriYeniçiftlik ve köylerinde ilk olarak yenilikler ve çözümleri getiren Su Kaçağı Tepiti Tesisat firmamız&nbs..

Su Tesisatı Kaçağı Tespiti Silivri 05551968412

Su Tesisatı Kaçağı Tespiti Silivri 05551968412

Silivri Su Tesisatı hizmeti  konusunda,Silivri su tesisatçısı firması,olarak  son sistem cihazlar ve uzman ekibimiz tarafından hizmet vermekteyiz. Silivri su tesisatı firmamız, Silivri ve Silivri nin civar köylerinde yüzlerce konut ve fabrika chiller kurulumu, ısıtma ve soğutma sistemleri ..

05352966942 WHATSAPP