Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir_? Dairenizde veya iş yerinizde yakın çevrenizde mutlaka rast gelmişsinizdir,günümüzde sıkça karşılaştığımız su kaçağı ve su kaçakları,eski yöntemle kırarak bulunmaktaydı,firmamız eski çağlarda kalan su kaçağı bulma yöntemini tamamen kapatarak sizlere daha kaliteli hizmet sunmaktadır.Su Kaçağı,temiz su kaçağı,atık su kaçağı,kalorifer tesisatı kaçağı,alttan ısıtma su kaçağı ve buna benzer su kaçağını noktasal olarak tespit eden firmamız su kaçaklarını şu şekilde bulmaktadır


Dairenizin duvarlarında kabarma var ise,üst komşunuzdan su damlıyorsa,fayans aralarında sararma varise,parke ve kapı kenarlarında şişme ve kabarıklık varise,su faturanız yüksek geliyorsa su kaçağı olması muhtemelen kaçınılmaz olur.


Su Kaçağı Silivri Olarak Hizmet Verdiğimiz Faaliyetler;
 • Silivri termal kamera ile su kaçağı tespiti
 • termal kamera ile su kaçağı tespiti
 • termal kamera ile su kaçağı bulma
 • Silivri kameralı tesisat
 • Silivri kameralı tesisatçı
 • Silivri tesisat ustası
 • Silivri tesisatçı
 • Silivri tesisat ustası
 • Su kaçak tespit
 • Su Kaçak bulma
 • Su kaçak bulan usta
 • Kameralı su kaçak bulma

Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz : Su kaçağını Termal kamera,Akustik dinleme cihazı ,Kamera ile görüntüleme,Dedektör ile tespit,
AKUSTİK DİNLEME CİHAZI : Akustik dinleme cihazı dairenizde ve iş yerinizde beton altından veya duvar bölgesinde sıvanın altından geçerek dağılım yapmaktadır akustik dinleme cihazı ile su tesisatı borularının geçtiği alanları dinlemekteyiz,akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti yapılırken çalışma bölgesinin sessiz olamasına dikkat edilmelidir,televizyon veya dışarıdan gelen etken seslerin azaltılması için pencereler kapatılmalıdır ve sonrasında yukarıda belirttiğimiz gibi tesisat dinlenmelidir,su tesisatı boruları kalorifer tesisatı boruları alttan ısıtma sistemi boruları cihaz ile dinleme yapılarak noktasal olarak su kaçağı tespit edilmiş olur,akustik dinleme cihazı sadece kendi başına bir işlev gerçekleştiremez akustik dinleme cihazını kullanan ustanın belli bir tesisat alt yapısı sıhhi tesisat ustalığı olmalıdır cihaza yön veren su kaçağını bulan ustadır Silivri Su kaçağı tespiti firmamız bünyenizde hizmet veren ekip arkadaşlarımız ve su tesisatı ustalarımız özenli bir şekilde belli bir aşamalardan ve testlerden geçirilerek hizmet sağlamaktadır.
TERMAL KAMERA İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ : Silivri termal kamera ile su kaçağı tespit cihazı hani alanlarda kullanılır termal kamera günümüzde bir çok alanda kullanıldığı gibi sıhhi tesisat alanında kullanılmaktadır fakat tesisat kaçaklarında kullanılan termal kamera diğer kameralardan farklıdır,termal kamera dairenizde veya iş yerinizde meydana gelen sıcak su kaçağını bulmaya yarayan cihazdır.yüksek ısı,yüksek basınç,hatalı döşenen tesisat borusu ve buna benzer birçok etken ile meydana gelen sıcak su kaçağı oluşmaktadır sıcak su kaçaklarını termal kamera ile bu sayede bulmaktayız.

Etiketler

su kaçağı nasıl tespit edilir


Silivri termal kamera ile su kaçağı tespiti


termal kamera ile su kaçağı tespiti


termal kamera ile su kaçağı bulma


Silivri kameralı tesisat

Silivri kameralı tesisatçı

Silivri tesisat ustası

Galeri

Diğer

Su Tesisatı Arıza Tespiti Silivri - Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su Tesisatı Arıza Tespiti Silivri - Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su tesisatı Arızası bulma Silivri- Su tesisatı Kaçağı tespiti- Su kaçağı tespiti Silivri Tesisatçı firmasıolarak Sudan sebepler yüzünden evinizi kırdırmayın. Su tesisatı sektöründe bir çok başarılı projeye imza atmış olan Silivri tesisat firması olarak evinizi inşaat çevirmeden fazla maliyete yol aç..

Silivri Su Tesisat Kaçak Bulma - Kameralı Noktasal Tespit -

Silivri Su Tesisat Kaçak Bulma - Kameralı Noktasal Tespit -

Silivri su tesisat kaçak bulma uygulamasını kırmadan dökmeden kameralı cihaz ile, Silivri ve tüm civar il ve ilçelerde Noktasal Su kaçağı tespiti,Su sızıntı tespiti, Su tesisatı hizmeti sunan firmamız Teknolojinin sunduğu imkanları bir telefonla evinize getirmektedir. Daire ve iş yerinizde meydana g..

Tıkanıklık Açma - Silivri Tıkanıklık Gider Açma - Robot cihaz ile Boru açma

Tıkanıklık Açma - Silivri Tıkanıklık Gider Açma - Robot cihaz ile Boru açma

Tıkanıklık açma, Tıkalı gider açma uygulamasını kırmadan dökmeden kameralı cihaz ile açmaktayız. Silivri tıkanıklık açma firması olarak Silivri ve civar köylerde tıkalı gider açma hizmeti veren firmamızı 7/24 araya bilir Servis talebinde bulunabilirsiniz. ..

Silivri Kırmadan Su Tesisat Kaçağı Tespiti

Silivri Kırmadan Su Tesisat Kaçağı Tespiti

Kırmadan su tesisat kaçağı tespiti uygulamasını son Sistem kameralı cihaz ile kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçaklarını buluyoruz. Silivri Su Kaçağı Tespiti - Tıkanıklık Gider Açma - Firması olarak Sudan Sebeplere Kalıcı Tesisat çözümleri Sunan firmamız Silivri ve Tüm Trakya Bölgesinde kesint..

05352966942 WHATSAPP