Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir_? Dairenizde veya iş yerinizde yakın çevrenizde mutlaka rast gelmişsinizdir,günümüzde sıkça karşılaştığımız su kaçağı ve su kaçakları,eski yöntemle kırarak bulunmaktaydı,firmamız eski çağlarda kalan su kaçağı bulma yöntemini tamamen kapatarak sizlere daha kaliteli hizmet sunmaktadır.Su Kaçağı,temiz su kaçağı,atık su kaçağı,kalorifer tesisatı kaçağı,alttan ısıtma su kaçağı ve buna benzer su kaçağını noktasal olarak tespit eden firmamız su kaçaklarını şu şekilde bulmaktadır


Dairenizin duvarlarında kabarma var ise,üst komşunuzdan su damlıyorsa,fayans aralarında sararma varise,parke ve kapı kenarlarında şişme ve kabarıklık varise,su faturanız yüksek geliyorsa su kaçağı olması muhtemelen kaçınılmaz olur.


Su Kaçağı Silivri Olarak Hizmet Verdiğimiz Faaliyetler;
 • Silivri termal kamera ile su kaçağı tespiti
 • termal kamera ile su kaçağı tespiti
 • termal kamera ile su kaçağı bulma
 • Silivri kameralı tesisat
 • Silivri kameralı tesisatçı
 • Silivri tesisat ustası
 • Silivri tesisatçı
 • Silivri tesisat ustası
 • Su kaçak tespit
 • Su Kaçak bulma
 • Su kaçak bulan usta
 • Kameralı su kaçak bulma

Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz : Su kaçağını Termal kamera,Akustik dinleme cihazı ,Kamera ile görüntüleme,Dedektör ile tespit,
AKUSTİK DİNLEME CİHAZI : Akustik dinleme cihazı dairenizde ve iş yerinizde beton altından veya duvar bölgesinde sıvanın altından geçerek dağılım yapmaktadır akustik dinleme cihazı ile su tesisatı borularının geçtiği alanları dinlemekteyiz,akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespiti yapılırken çalışma bölgesinin sessiz olamasına dikkat edilmelidir,televizyon veya dışarıdan gelen etken seslerin azaltılması için pencereler kapatılmalıdır ve sonrasında yukarıda belirttiğimiz gibi tesisat dinlenmelidir,su tesisatı boruları kalorifer tesisatı boruları alttan ısıtma sistemi boruları cihaz ile dinleme yapılarak noktasal olarak su kaçağı tespit edilmiş olur,akustik dinleme cihazı sadece kendi başına bir işlev gerçekleştiremez akustik dinleme cihazını kullanan ustanın belli bir tesisat alt yapısı sıhhi tesisat ustalığı olmalıdır cihaza yön veren su kaçağını bulan ustadır Silivri Su kaçağı tespiti firmamız bünyenizde hizmet veren ekip arkadaşlarımız ve su tesisatı ustalarımız özenli bir şekilde belli bir aşamalardan ve testlerden geçirilerek hizmet sağlamaktadır.
TERMAL KAMERA İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ : Silivri termal kamera ile su kaçağı tespit cihazı hani alanlarda kullanılır termal kamera günümüzde bir çok alanda kullanıldığı gibi sıhhi tesisat alanında kullanılmaktadır fakat tesisat kaçaklarında kullanılan termal kamera diğer kameralardan farklıdır,termal kamera dairenizde veya iş yerinizde meydana gelen sıcak su kaçağını bulmaya yarayan cihazdır.yüksek ısı,yüksek basınç,hatalı döşenen tesisat borusu ve buna benzer birçok etken ile meydana gelen sıcak su kaçağı oluşmaktadır sıcak su kaçaklarını termal kamera ile bu sayede bulmaktayız.

Etiketler

su kaçağı nasıl tespit edilir


Silivri termal kamera ile su kaçağı tespiti


termal kamera ile su kaçağı tespiti


termal kamera ile su kaçağı bulma


Silivri kameralı tesisat

Silivri kameralı tesisatçı

Silivri tesisat ustası

Galeri

Diğer

Balaban Su Kaçak Tespiti Balaban Tıkanıklık Açma

Balaban Su Kaçak Tespiti Balaban Tıkanıklık Açma

Balaban su kaçak tespiti için silivri su kaçak tespiti olarak firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Tüm trakya bölgesinde olduğu gibi balaban su kaçağı tespiti hizmetlerinde kaliteli malzemeler kullanarak sizlere yüksek kalitede hizmet sunma becerisini geliştirirmektedir. Balaban su kaçak tespiti içi..

Bekirli Su Kaçak Tespiti Bekirli Tıkanıklık Açma

Bekirli Su Kaçak Tespiti Bekirli Tıkanıklık Açma

Bekirli su tesisat ustası olarak görev alan firmamız hem istanbul silivri su kaçak tespiti için silivrinin tüm mahallelerinde ve dolayısıyla tüm silivri bölgesinde hizmet vermektedir. Bekirli su kaçak tespiti hizmetimiz sayesinde bekirlide bulunan tüm yapılar için tesisat işlerinde yardımcı oluyoruz..

Alibey Su Kaçak Tespiti Tesisat Arıza Bakım Onarım

Alibey Su Kaçak Tespiti Tesisat Arıza Bakım Onarım

Alibey su kaçak tespiti için bizi arayan ve evinde tesisat problemleri ortaya çıkan kişi ve dükkan,şirketlerin su kaçak tespiti, su arıza tespiti,lavabo tıkanıklık açma, petek temizliği işlerinde en kısa sürede müdahale ederek sorunu ortadan kaldırıyoruz.Alibey su kaçak tespitini yapan kişinin alanı..

Mimaroba Su Kaçak Tespiti

Mimaroba Su Kaçak Tespiti

Tüm trakyada hizmet veren mimaroba su kaçak tespiti firmamız, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak öncekilerden farklı ve iyi bir hizmet almanızı sağlar.Mimaroba su kaçağı tespiti işlerinde ulaşacağınız biri varsa o da biziz. Kameralı cihazlarımız ile fayans ve mermerleri kırmadan mimaroba ..

0537 427 3750 WHATSAPP